Stellenausschreibung

Monteur / Schweißer / Installateur (m/w/d)

Über uns

Jsme STREICHER. Působíme ve Štěnovicích u Plzně. Specializujeme se na výstavbu a rekonstrukci plynovodů, kanalizací a dalších inženýrských sítí.

Zabýváme se také výstavbou průmyslových hal, administrativních budov a jiných pozemních staveb. Věnujeme se i speciálním technologiím a provádíme práce v oblasti elektro, jako jsou projekce, montáže, revize či údržba.

Stellenbeschreibung

  • Práce při výstavbě plynovodních přípojek
  • Svařování potrubí
  • Řízení vozidla

Stellenanforderungen

  • Vyučení – kovo / instalatér / topenář
  • Svářečský průkaz (el. oblouk, autogen, plast) - výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Unsere Leistungen

  • 5 týdnů dovolené
  • Odměna formou 13. a 14. mzdy
  • Kompenzace nákladů na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Stravenky / závodní stravování
  • Odborné a jazykové vzdělávání

Bewerbungsinformationen

Pokud máte zájem stát se součástí našeho skvělého týmu a podělit se o své znalosti a dovednosti, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na steinerova@streicher.cz.

Těšíme se na setkání a diskusi o Vaší potenciální roli v naší společnosti.

STREICHER, spol. s r.o. Plzeň * Plzeňská 565 * 332 09 Štěnovice * Česká republika * T: +420 377 150 109 * E: steinerova@streicher.cz * www.streicher.cz

Bewerbung für die Stelle "Monteur / Schweißer / Installateur (m/w/d)"